SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.5dci per pjese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '17
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
15.00
Viti :
2010
ID e produktit :
103834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault megane 1.5 dci per pjese

AUTO PJESE CECI
044636737
Informata rreth publikuesit
e
Vushtrri
044636737
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »