SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercecedes e270
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
103836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes e270 viti 2003 ne gjendje shum te mir posedon goma treja servisi te rregullt me liber rigjistrim 1 vjet shum ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Dubrovnik, Croatia
044426839
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »