SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lupo 1.0 MPI-B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Lupo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
158,960
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2001
ID e produktit :
103844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Lupo 1.o benzin Manual esht shum i rujtum mrena dhe jashtesht i ardhur nga zvicrra nuk esht i doganuar per me shum info kontaktoni ne 049358830

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Paderborn, Germany
049358830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »