SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,435
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
103848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullt per me shum thirrni ne numrin 049897034

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arita
Haunstetten, Bayern, Germany
049897034
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »