SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
Mitsubishi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1989
ID e produktit :
103855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Gjilan
+37745543788
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »