SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KTM 450 exc full cros
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
450.00
Viti :
2009
ID e produktit :
103862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet KTM 450 ful cross exc ne gjendje te rregullt teknike per me shkum info kontaktoni ne numrin e telefonit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Munich, Germany
049 187 081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »