SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 TDI 2007
Çmimi :
€8,100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
103865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 viti i prodhimit 2007 regjistrimi i pare ne rks ,full servis histori , rrypi i motorit i ndrruar me garancion per 3 vite , full ekstra ulese sport, Xhama te erreauar mbrapa fabrikisht Goma te reja. Ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike.
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »