SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 pacific
Çmimi :
€5,450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
103881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 ne gjendje te shkelqyer te mire teknike po ashtu optike eshte i bukur se brenda ashtu edhe jasht motorr 1.9 tdi me i te kuqe viti i prodhimit 2003 pacific posedon:klim elektronic,xhama me rrym,automatik tiptronik,regjistrim edhe nje vit etj.Per me shume informata na kontaktoni ne numrin qe shihni ne ekran etj.
Informata rreth publikuesit
lirim.14lirim
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »