SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 2.1
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
187,381
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
103884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Polo 1.2 Viti I Prodhimit 2002Regjistrimi deri me 10.08.2016Nuk Eshte Hipotek

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Gjilan
045\662\326
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »