SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI ECOFLEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Lloji :
Opel INSIGNIA
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
103892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
167000KM,96KW(131PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-5,DYER;5

VITI;2010,NGJYRE HIRI METALIKE

OPSIONET,ABS,ESP,ALARM,KLIMATRNONIK,ULSET GJYSEM LEKURE,KOMADAT NE TIMON,SENZORA PARKIMI,FELNE ALUMINI ETJ.
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »