SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes CLK 5.5 AMG
Çmimi :
€17,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
5.50
Viti :
2003
ID e produktit :
103916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes CLK 5.5 AMG kabrio viti 2003 rks ne gjendje shum te mir full opcionePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramizi
Pejë
049 145 640
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »