SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz 250d
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
103918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz 250 1990

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prizren
049 752 432
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »