SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C Sportline -05
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
103952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 2.0 TDI
Viti n'fund 2005
Regjistrim - 5 muaj
Informata rreth publikuesit
Hysen
Prizren
044187053
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »