SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
103955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 TDI me DI tkuqe 2001 Ka fellne Xenona - dritat e shkurta + hallogenkat Dmth muzik ka ekstrem bass pauqall Viber 00386 49 228 233

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kaan
Pejë
049228233
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »