SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Motorr
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Harly Davidson
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
103968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motorr 250 kubik 5 shpejci pa dogan i ardhun nga suedia ne gjendje te rregullt


044-263-478
Informata rreth publikuesit
Veton
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »