SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw316 ne gjendje shum te mir
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
BMW 316
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
103970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw316 ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorina
Peja
049841252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »