SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
ID e produktit :
103971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Psh Shes Passat 2005 TDI porsa i ardhuna nga Gjermanija Të gjitha Kontrollat ne VW Me liber servisimit Tempomat Klimaautomatik Karrigat me nxemje Navigation ESP Ventura është ne gjendje rregullt dhe Shum e rujtne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeto
Vushtrri
+491743465617.
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »