SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2002
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
103973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 , viti 2002 , tdi i- e kuqe , regjistrim ka deri ne fund te muajit maj 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Salih S.
Pristina
044982909
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »