SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES VITO 108 CDI -02
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
103980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES VITO 108 CDI -02 - 1.9 Diezeli sapo ardhur nga Gjermania nr: 049416473

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
049416473
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »