SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A2
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Audi A2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
104008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A2-2000-1.4 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Astrazub
044269551
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »