SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Ascona 1.6 Benzin
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
Opel Ascona
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
Ekstra :
Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
104022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Ascona 1.6 benzin shume e rujtne dhe e mirembajtur. Vajin me filtera sapo te nderruar. Nuk hargjon vaj.Regjistrim deri ne mars.
044928333
Mund te shkruani edhe ne VIBER
Informata rreth publikuesit
Tauland
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »