SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Karburanti :
Elektrik
ID e produktit :
104024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor-Skuter punon nrregul vetem i duhet ni bateri e re se mu ka prish mu, ky esht me rrym deri ne 80km/h.
Informata rreth publikuesit
Agron
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »