SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 118d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
BMW 118D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
118.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
104035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 118d rks 1vit,

Performancat

-Model ///Mpacet full opcion
-Komanda ne timon
-Tempomat
-Navigacion-DVD
-12x . Airbag
-Karrikat me rrym dhe me ngrohje lekur dhe shtof
-Senzor parkingu
-Senzor shiut
-Senzor ne pasqyre
-Dritat Xenon dhe auto level
-kuk per Rimorkio
-Fellne me goma te reja
per te interesuarit let kontaktojn ne keta nr 044 570-877
Informata rreth publikuesit
vetoni
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »