SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI 170 PS SPORTBACK -05
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
104038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Audi A3
-Viti i prodhimit 2005
-Motorri 2.0 me 170 ps
-Dizel
-6 shpejtsi
-Fellne
- 5 dyer
-5 Ulse
-Klimatronic
-Cd changer
-ABS
-Regjistrim deri ne Korrik 2016
-Kontakti 045 800 006
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
045800006
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »