SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat scudo 2.0 2008 rks 88 kw 120ps
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:33
Lloji :
Fiat Scudo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
104050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat scudo shum i ruajtur me tabela te kosoves po i qlajmrun arsya e shitjes eshte se jetoj ne franc Fiatin e kam ble te ri me fature Fiatin e kam qe 4 vite ne kosove po nje regjisterim e ka ne ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
044121651
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »