SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shotet vetura tip top
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
104064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen shum te mir si nga brenda edhe nga jasht rigjistrim senzora karrikat lekur edhe me nxemje edhe per para edhe per mas mbetet me vlersu ju vet.Postuar nëpërmjet celularit. 044 744 636
Informata rreth publikuesit
Nexhi
Prishtinë
044744636
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »