SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Psh shitet fiat multi jet 2007
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
104073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat doblo viti prodhit 22.02.2007 po sa i ardhun nga italij

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi
049853087
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »