SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2 1.9 Disel
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
104075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golfin ne gjendje shume te mir me te gjitha serviset e bera eshte ne gjendje shum te mir 1 vit regjistrim te plot ka xenon bi xenon drita me llupa karrika te golf 4 etj per me shum kontaktoni ne tel 049648410 dhe Viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bes
Tirana, Albania
049648410
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »