SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stayer kamijon me kiper 4x4
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
Lloji :
Steyr
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
88888.00
Viti :
1986
ID e produktit :
104089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stayer shite

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burhani
Pejë
38649322289
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »