SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Peugeot 307
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
104096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 307, vetura eshte ne gjendje shume te regullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pejë
045621672
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »