SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C220 Elegance
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
104108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Mercedes C220 Elegance i sapo ardhur nga Gjermania (i vozitur vetem nga nje person ashtu si deshmohet ne liber te servisit); Nuk eshte i doganuar.
Posedon Librat e Servisit. Tip Tronik, Automatik, 2.2 kubik Disel. Km 194000. Viti prodhimit 2002
Ju lumtem kontaktoni vetem te interesuar serioz
Cmimi eshte 4200 Euro
KONTAKTI: +377 44 211 528
Informata rreth publikuesit
ag.shkodra
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »