SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Galaxy 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
Lloji :
Ford Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
1.90
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
10415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049 343 551
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »