SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 25
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Lloji :
Rover 25
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
104154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rover 25 diesel 2.0 viti i prodhimit 2001 ne gjendje te mire teknike dhe shume i ruajtur.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
044686929
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »