SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot Boxer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
ID e produktit :
104158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ardhun nga gjermania pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alban
Drenas
049159043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »