SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen c5 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
104170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen c5 2004 1.6 hdi eshte ne gjendje te rregullt e regjistruar deri me 02.07.2016 vetura posedon abs gjama ekeltrik centrall airbag klim etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trionit
Gjilan
044176648 045518466
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »