SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2.0 TDI KW 103 -140 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:37
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
104180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi A4 teper e ruajshme
Servisin set komplet
Ju garantoj per qdo gje edhe në km
Arsya qe e shes eshte privatePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
044121651
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »