SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
10419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4, prodhuar ne vitin 2005, ne gjendje perfekte.
Informata rreth publikuesit
Florim
Prishtinë
044 262 928
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »