SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot expert
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
104193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot expert , dizel 2.00 km 179000 i posardhur nga zvicra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Gjilan
045453302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »