SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 316
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
BMW 316
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,054,575
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige Elektrike
ID e produktit :
104227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 316 ne gjendje shum te mir ndrrime
Informata rreth publikuesit
doni
Pejë
049841252
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »