SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprilia Leonardo 250cc 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
43,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2002
ID e produktit :
104228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aprilia leonardo 250cc i ardhur nga zvicrra, servisin e kryer,i doganuar dhe eshte ne gjendje te rregullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Martin
Gjakovë
049386454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »