SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1993
ID e produktit :
104229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shum i rujtun regjistrim ka deri ne fund te janarit viti i prodhimit 1993 1.4disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donit
Pristina
045-675-618
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »