SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
Lloji :
Peugeot Grizzly 3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
10423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 206, ne gjendje te shkelqyer.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049 584 475
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »