SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80 - 1990
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
104233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi 80 1.8 benzin/plin viti prodhimit 1990 ne gjendje te mir teknike. Regjistrim edhe 10 mujPosedon abs, ulse likur, muzik ekstra, fellne etjPer me shum info. 045 620 490. 045 620 885

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sallah
Prizren
045620490
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »