SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5 DCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
104241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renaul kliu 1.5 dizel viti prodhimit eshte 2004 me kilometra 213000 me libra te servisit.
vetura eshte ne gjendje te rregullt ka klim abes esp dhe rigjistrim ka deri ne 08.28.2016
numri kontaktus : 044227953
Informata rreth publikuesit
Rexh
Ferizaj
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »