SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2005
ID e produktit :
104279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ardhun Prej gjermanie i Duganuar Rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arisha
Pejë
045-916-316
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »