SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf4
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
104286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf4 viti 1999 TDI i thjesht 1.9 diezel 4 guma te reja me servisim ,regjistrim ka deri me 25.02.2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044118132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »