SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Defender 110 TD5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Land Rover Defender
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
104307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Land Rover Defender 110 TD5 2.5 Dizel vetura osht ne gjendje prefekte mund ta shini edhe vet per me shum iinformata kontaktoni edhe ne viber +37744490710
Informata rreth publikuesit
Laurin
Gjilan
045583113
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »