SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
104311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen GOLF 5
2004
2.0 TDI 140 PS
256.000 km
Regjistrim deri me Tetor 2016

Klimatronik
Hidraulik
Dritare Elektrike
Mbyllje Qendrore
ABS
ESP
AIRBAG
Komanda ne timon
Radio CD
Informata rreth publikuesit
Nazif
Lipjan
045273787
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »