SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat 1.9 TDI 101 ps
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
104323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 1.9 TDI viti 2002 , 101 ps , 242000 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Mitrovica, Kosovo
049-101-678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »