SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 2.5 Dizell
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
104324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shitet

- Marka: Audi
- Tipi: A8
- Viti i Prodhimit 2000
- I Regjistruar RKS
- Motorri 2.5 TDI DIzell
- Automatik
- Klimatronik
- Komanda ntimon
- Senzora parkimi para mas
- Xenona
- Lekur
- Me te gjith servisin e kryer
- Qmimi 3200 euro
- Kontakti 044157317
Informata rreth publikuesit
AUTO SALLON DRITONI
Ferizaj
044157317
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »